Регистрация | Вход Мой раздел   Общение   Развлечения   Полезное   Информация     Поставить закладку Сделать стартовой  
Мобильная версия порталаnew
33b.ru »   leonard01 » Гостевая книга
На страницу:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   След.
  Профиль       Гостевая книга    
 Гостевая книга 
  plesenь 30 дек. 2018 22:43


В преддверии Нового года желаю, чтобы сердце твое наполнили радостные надежды, чтобы хватило сил, здоровья, вдохновения решить все задачи и оставить проблемы в уходящем году, пусть Новый год примчится к тебе с ветром перемен, с новым счастьем и оптимизмом, с прекрасными сюрпризами, отличным настроением и незабываемыми приятными мгновениями!

 
  plesenь 08 апр. 2018 00:26

....
Открыть флэш фильм в новом окнеicon_lol.gif
 
  plesenь 08 апр. 2018 00:12

Приветик,Хорошенький)). icon_lol.gif icon_wink.gif


Открыть флэш фильм в новом окне

 
  plesenь 14 окт. 2017 00:03

icon_lol.gif

 
  Inverse 19 сен. 2017 14:00

Спасибо, Лёня!! Шана Това! Счастья! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
 
  plesenь 01 сен. 2017 23:51


 
  look72 01 авг. 2017 22:45

мамо надось было кастрюдьку на голову одеть в миг бы узнали и подпрыгивать))))))

https://www.facebook.com/Rev.Olko/posts/1533560680015329
а то скажешь шо придумал)))
 
  look72 01 авг. 2017 22:44

Свящ. Олесь Август Чумаков
Вчера в 12:53 · Ukraine, Odessa Oblast, Одесса ·
Від сьогодні я є "одеський ж/д" з мами.
А сталося воно так:
мама приїжджала на декілька днів з Кінбурської Коси, бо минуло сорок днів, як перейшов у вічність тато. Відслужили, пішли на цвинтар. Сьогодні мама повернулася до Коси.
Маршрутка з Одеси в Очаків їде лише раз на день. Квитки треба купувати завчасно. Мама вже набула з тим досвіду, тому купила квітки на маршрутку ще вчора.
Прибула на Автовокзал Привоз за п'ятнадцять хвилин до відправлення. Але місце, позначене у квітку, було зайняте особою досить молодою, десь 30 -35-річною, на вигляд чоловічої статі. І особа жіночої статі при ньому поряд сиділа.
Моя мама, що має свої 80 років, спробувала прояснити ситуацію.
Але невдало, бо зробила це російською мовою.
У відповідь україномовне подружжя, що, як з усього було видно, приїхало до моря відпочивати, запропонувало їй гарною українською мовою "сказати те саме, але людською мовою".
Мама смиренно спробувала з ними домовитися, але говорить вона українською недосконало задля специфіки життєвих обставин. Це ніколи не перешкоджало їй бути українською патріоткою і пишатися своїм все ж таки вмінням говорити мовою.
Ось і сказала. Хвилювалася, але сказала.
У відповідь почула: суржик не розуміємо - говоріть, як люди говорять. І додано: ми з пособниками окупантів взагалі не спілкуємося.
Треба знати мою маму: вона дещо зірвалася і на притаманному їй від дитинства одеському діалекті пояснила, хто є хто.
І знову отримала від молоденьких україномовних хамів бидлячу відповідь, з якої виникало, що вони вже домовились з водієм, що вони вже водієві "проплатили" і будуть тут сидіти, а вона "нехай собі біситься - бо коли ж/дЪ біситься, тоді Господь радується".
Мама здогадалася зателефонувати мені.Але в той час вже прийшов водій і наказав тій парі хамів пересісти. Проплати, виходить з того, не було, збрехали.
Вони піднялися. Пішли пересісти.
Наостанок кажуть мамі: от же ж2 одеська!
Говорячи зі мною телефоном мама реально плакала. Каже: я ж їм сказала, що я люблю Україну і люблю мову, що мій син - греко-католицький священик, - а вони сміялися, бо кажуть "ж/д і мсклі греко-католиками не бувають"... Каже: якщо вони вважають себе українцями, тоді я не хочу належати до тих українців...
Я заспокоїв її як міг.
Кажу: а Зоряна? а Віктор? а Ігорьочок? а Назарко? а Іванка? а Дзвінка?.. ці люди - українці! а те бидло хамське - воно лише тільки україномовне бидло і не більше того. Бо бидло, - кажу мамі, - інтернаціональне, воно таке саме і в Польщі, і в Баварії, і Італії, і в Ізраїлі. Бо бидло є завжди бидлом без кордонів. І хамство поляка, який знущається над жінкою, бо вона "руска" - скільки разів я вступався і отримував у відповідь: а цо ксьондз мєша сен? цо ксєндза то обході? вона ж руска! - і хамство латиша, якого питають про негайну медичну допомогу та він пояснює що не рунає кревіскою... і бидлячество німецького хама, який з презирством скаже "швайн", як і споріднений з ним у хамстві єврей, який гидує гоєм, бо "воно нечисте створіння"... Кажу про те, що сам досвідчив. Правду кажу, бо воно таке є.
Мамо! Бидло є лише бидлом. І хам від початку задля свого хамства не має долі в людській спадщині та людській гідності.
Але ж скільки згіршення, скільки спокуси для малечі світу цього приносять на "курортну територію" україномовні хами і бидло з патріотичним налаштуванням!
Як же вони можуть за декілька секунд зруйнувати навколо себе довіру до українства, до мови, до української налаштованості, яку тут відбудовувалося довгими роками і десятиріччами!
Але справа не у тому.
Справа у тому, що старенька жіночка, мати греко-католицького священика, яка не звертала уваги на мою категоричну заборону і крадькома бігала на одеські проукраїнські мітинги, готова була й на хрест йти за пробуджене в ній українство, - оця старенька плакала, бо україномовне бидло пояснило їй, що вона окупантська п'ята колона, що її мова - це псячий суржик, а вона сама ж2 одеська...
Я був би радий, якщо би мої колеги-священики, особливо ті, що пасуть своє... гм... скажемо - стадо - на Галичині розповіли вірянам, особливо тим, хто їде до моря у відпустку, про цей - повірте мені, дааалеко не одиничний! - випадок.
І пояснили би, що таке "свідчення віри і приналежності" - приналежності до Церкви і до українства.
Бо в наші переломні часи одні з неміряною відвагою "будують націю" на гучних мітингах у Бандерштаті, де нехай хтось тільки спробує заперечити або неналежною мовою щось вякнути...
А інші кладуть своє життя, щоби зібрати воєдино дітей Божих і відновити християнство там, де руїна і забуття і де так легко пихатому хамському бидлу, що приїжджає погрітися і у морі скупатися, - так легко все витоптати і знищити та й вже назавжди. Так знищити, як і комуна була нездатна то зробити.
І треба мати силу знову і знову повторювати:
але ж не хамське бидло репрезентує Україн


+ ...

 
  look72 20 июл. 2017 16:07

благоговейно поджигаю ваши ноги и вырываю ногти)))
 
  look72 20 июл. 2017 16:06


Открыть флэш фильм в новом окне
 
  Inverse 15 фев. 2017 00:09

Happy Birthday, Man icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif
 
  plesenь 30 дек. 2016 17:20 
  Didara 19 ноя. 2016 14:24

icon_biggrin.gif

Открыть флэш фильм в новом окне
 
  plesenь 01 окт. 2016 15:35

А,что такое ужасное тебе приснилось? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
 
  plesenь 01 окт. 2016 15:29

Приветик,Лёнечка!)) icon_smile.gif
Котяра.... icon_evil.gif icon_lol.gif
 
  plesenь 17 июл. 2016 00:46


 
  YaNeTtvoya 08 июл. 2016 16:05 
  plesenь 20 Май 2016 20:59
 
  plesenь 20 Май 2016 20:48


 
  plesenь 05 Май 2016 04:29

icon_smile.gif Как дела?
 
33b.ru »   leonard01 » Гостевая книга
На страницу:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7   След.

Мой раздел: Профиль · Настройки · Почта · Гостевая книга · Друзья · Рефералы · Чёрный список · Записная книжка · Адресная книга
Общение: Начало · Форумы · Альтернатива · Чат · Дневники · Клубы · Поэзия · Споры · Фотоальбомы · Знакомства · Мессенджер · Пользователи
Развлечения: Игры · Шахматы · Викторина · Конкурс красоты · Радио · Телевидение
Полезное: Аватары · Смайлики · Гороскопы · Транслит · Декодер · Генератор паролей
Информация: Новости · Правила
© 2002-2019 33B.ru - 33 буквы алфавита Abuse